Lacné kúrenie

Lacné kúrenie - naše riešenia pre radosť, pohodu i úsporu.

O výrobcovi

CERIC - vlastná skúšobňa POUJOULAT

CERIC - vlastná skúšobňa POUJOULAT

Laboratórium CERIC je postavené na 550m2 s najmodernejším vybavením bezkonkurenčným v Európe. Skúšobňa vykonáva mechanické, chemické a tepelné testovanie. V aerodynamickom tuneli sa prevádzajú testy vzduchotesnosti, flexibility, odolnosti proti kondenzu a dažďovej vody, rozmerové skúšky, spaľovacie a výfukové štúdie. Výsledky testov laboratória CERIC pravidelne obohacujú prácu francúzskych a európskych noriem. 

Testy CERIC

Testy CERIC

Všetky výrobky firmy POUJOULAT sú testované v laboratóriu CERIC. Laboratórium ročne vykoná skúšky cca 1000 vlastných produktov a ďaľších 1000 na externé objednávky. Všetky výrobky, nerezové komponenty sú preskúšané pre najprísnejšie kritériá noriem EÚ s požiadavkami pre export do všetkých krajín EÚ.

Fabrika POUJOULAT

Fabrika POUJOULAT

POUJOULAT - líder vo výrobe vykurovacích odťahových systémov v Európe. Firma vznikla v r.1950. Je schopná vyrobiť akýkoľvek nový odťahový systém pre všetky palivá i pre účely renovácie. Skupina POUJOULAT dnes zamestnáva 1400 zamestnancov, vytvára obrat cca 180 mil.EUR. POUJOULAT je zastúpená v tridsiatich krajinách v 16-tich spoločnostiach. Skupina má 170000m2 v budovách, priemyselných zariadeniach a efektívnej logistike. 

Skupina POUJOULAT sa podiela na znižovaní a optimalizácii energetickej náročnosti, jadrom programu sú inovácie, energetická účinnosť a obnoviteľné zdroje energií.

Výberom výrobku POUJOULAT získavate garanciu a istotu bezpečného riešenia s prínosom spokojnosti a každodenného pohodlia.  

 

Vybrané prevádzky a pobočky skupiny POUJOULAT: 

Rýchly kontakt

Prihlásenie