Lacné kúrenie

Lacné kúrenie - naše riešenia pre radosť, pohodu i úsporu.

Späť

Neveríte? ...krby, ktoré horia bez komína aj v činžiaku.

Pridal: Pridané: 25.11.2018 19:00.00 Počet zobrazení: 4821

25 November 2018

Vianoce sa blížia, je to obdobie milých prekvapení. Prekvapte svojich blízkych krásnym krbom, ktorý Ste nikdy nemohli mať, lebo v činžiaku nemôžete inštalovať komín. Dnes to už nie je žiadny problém...

Neveríte? ...krby, ktoré horia bez komína aj v činžiaku.

Mimoriadne úsilie kanadskej firmy DIMPLEX vo vývoji elektrických krbov nám umožnilo predstaviť Vám elektrické krby štvrtej generácie pod označením 3D optimyst. Tento efekt, ktorý je nerozoznateľný od živého ohňa horiaceho dreva v krbe, je významným medzníkom vo vývoji bezkomínových krbov.

DIMPLEX Silverton 3D

Štýlové závesné, voľnostojace i vstavané elektrické krby dokážu opticky dokonale nahradiť skutočne horiaci krb so spaľovaním tuhého paliva. Tento krb Vám navodí dokonalú atmosféru rodinnej pohody a harmónie, tak potrebnej v stresoch súčasného životného štýlu.

Technológia na princípe odparovania vody, umožňuje bezpečné zariadenie i pri dotyku ruky priamo v ohnisku. Mimoriadne vhodné sú krby pre rodiny s malými deťmi.

Verzie umožňujú výber: 

 • kazety s možnosťou vloženia do obostavby    vo forme vymurovanej príp. inak obstavanej  verzie                                                      
 • hotovej obostavby v dizajne rustikálnom        alebo modernom                                    
 • závesná verzia vhodná kdekoľvek na stenu   
 • verzia krbovej vložky s možnosťou vlastnej individuálnej obostavby

             

Dimplex Mocca 3D

Krby pre rodiny s malými deťmi.

Tieto vlastnosti, ktorými disponujú elektrické krby Dimplex 3D Optimyst dávajú tejto produktovej rade vysokú estetickú i užitkovú hodnotu najmä pre rodiny s malými deťmi. Optický efekt pritom dosahuje minimálnu spotrebu elektrickej energie, ktorá činí maximálne 250W v závislosti od nastavenej intenzity jasu a veľkosti efektu ohňa. Tento bezpečný a studený krb zároveň, popri tom možno využívať i na vykurovanie so samostatným diaľkovým ovládaním, s plynulou reguláciou ventilátora a tepelným termostatom, až do výkonu 2kW čo činí možnosť vykurovania pre rozlohu cca 20m2.

Trojrozmerný plameňový efekt a diaľkové ovládanie všetkých funkcií dokážu dokonale navodiť nezabudnuteľnú atmosféru pohody s rodinou, priateľmi či partnerom pre dlhé zimné i letné večery. Typickým príkladom moderného krbu 3D je závesný krb Dimplex Burbank.

 

Dimplex Burbank 3D

Elektrické krby Dimplex 3D Optimyst:

 • nezapáchajú, ako je tomu u väčšiny krbov na biolieh,
 • nevyžadujú skladovanie dreva, fyzickú prípravu a sušenie, nespôsobujú prašnosť,
 • nepohlcujú kyslík a sú bezpečné s najvyšším komfortom používania,
 • používanie elektrického krbu 3D Optimyst umožňuje mierne zvlhčovanie vzduchu.                                         

Ich použitie je možné v byte vo všetkých spoločenských miestnostiach včítane priestorov na spanie. Dotyk ruky v ohnisku nespôsobuje popálenie.

Najširší sortiment verzií v rustikálnom i modernom prevedení, poradenstvo a kompletný servis zabepečujú pobočky importéra pre SR  firmy TUMA INVEST s.r.o. so špecializovanými predajňami :

 • Bánovce nad Bebravou
 • Prievidza
 • Trenčín
 • Pezinok
 • Košice
 • Nitra
 • Banská Bystrica

Krby sú dostupné objednávkou cez telefón, e-shop, ale i priamo na pobočkách špecializovaných predajní TUMA, ktoré zabezpečujú i distribúciu s dovozom k Vám domov. Najväčší sortiment a možnosť osobného preskúšania a obhliadky má krbové štúdio -  showroom v Bánovciach nad Bebravou, ktoré disponuje predajnou plochou o veľkosti 2000m2.

Dimplex

 

Vykúzliť príjemnú atmosféru krbu je samozrejme možné i v panelákoch a v bezkomínových bytoch, nakoľko krby nevyžadujú žiadne komínové teleso. Neoceniteľný relax a rodinnú pohodu Vám umožní značkový elektrický krb DIMPLEX od autorizovaného importéra a predajcu pre SR – Krby TUMAZaškolenie, poradenstvo, obhliadku, objednávku, dovoz a kompletný záručný i pozáručný servis získate vo všetkých menovaných pobočkách importéra pre SR. 

...

Ilustračné videá krbov Dimplex 3D Optimyst:

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie