Lacné kúrenie

Lacné kúrenie - naše riešenia pre radosť, pohodu i úsporu.

Nadišiel čas pre komfortné kúrenie.

Pridal: Pridané: 23.08.2020 21:05.35 Počet zobrazení: 14650

23 August 2020

Chcete kúriť denne? Drevo nie je optimálna voľba. Doporučujeme komfortné riešenie.

Nadišiel čas pre komfortné kúrenie.

Žijeme v dennom strese, ktorý sa dá odbúrať relaxom pri krbe. Horenie v klasickom krbe však vyžaduje drevo, veľa dreva a s tým spojenú i časovo a fyzicky náročnú prípravu. Preto táto úvaha nie je prijateľná verzia denného vykurovania krbom.  Táto verzia vykurovanie je optimálna najmä pre týždenne jednorázový wíkendový relax. Ak hľadáme úsporné riešenie denného vykurovania s pohľadom na oheň a súčasne tak potrebný komfort riešením je práve peletová interiérová pec  (ponuka pecí na pelety tu).

Správna voľba - Pece na pelety.

  • Ak hľadáme komfortné riešenie s pohľadom na oheň jednoznačne vyhráva interiérová pec na peletyPelety - moderný zdroj paliva Spojenie inteligentnej elektroniky, dokonale suchého paliva v peletkách, nám prináša maximálne možnú účinnosť, plný komfort a hlavne moderný hlavný vykurovací zdroj.  Zdroj ktorý je možné využiť pre teplovzdušnú cirkuláciu tepla, ale i teplovodný systémový zdroj pre vykurovanie aj výrobu TÚV. 
  • Mimoriadne vhodným výberom sú interiérové pece od známeho európskeho lídra produktov na pelety zn Edilkamin.
  • Nadčasový dizajn, najvyššia energetická trieda, mobilná komunikácia GSM, diaľkové ovládanie, Wi-fi, týždenný programátor - to sú základné prednosti inteligentných pecí na pelety Edilkamin.
  • Široká škála obkladových materiálov, keramika, prírodný kameň, sklo, elegantné tvary uvádzajú peletové pece medzi dominantné prvky Vášho interiéru. 
  • Minimálne nároky na komín o priemere o80mm dávajú možnosť tento integrovať do malej komínovej šachty so zníženými nárokmi na veľkosť i cenu systému. Investícia za pec je jednorázová a využitie dlhodobé.
  • Účinnosť peletových pecí sa pohybuje okolo 90% čo dáva záruku minimálneho množstva popolu, takmer žiadny prach a dym,  znížené nároky na čistenie. Násypník peliet umožňuje i niekoľkodňový chod pece na jedno naplnenie. Vynikajúca regulácia je neporovnateľná so zdrojom tepla na drevo. Pelety sú ľahko skladovateľné a stohovateľné. 
  • Kvalitné modely pecí sú hermeticky uzavreté a sú vhodné do pasívnych a nízkoenergetických domov. Edilkamin využíva špičkovú patentovanú technológiu Leonardo a Galileo. Jedná sa o plnoautomatické systémy spaľovania a regulácie ťahu s optimalizáciou spaľovania na základe kontrolných čiediel.

Systém LeonardoSystém Galileo

Pece na pelety môžete plnohodnotne využiť na kompletné teplovodné vykurovanie  domácnosti, kde pec je dominantou Vašej spoločenskej miestnosti, obývacej miestnosti a pohľadovým prvkom na horiace ohnisko. Výkony teplovodných peletových pecí sa pohybujú od 11 do 32kW. Pripojenie je možné bez obmedení na všetky druhy okruhov. Vykurovanie peletami je moderný trend, ktorý si získava stále vyššiu popularitu a uplatnenie v praxi.

Edilakmin Layma

Navštívte autorizovaného importéra, (klikni tu) kde získate dostatočné technické informácie, technické poradenstvo ale i profesionálny záručný a pozaručný servis. Neváhajte čas sú peniaze a komfort je v modernej domácnosti nevyhnutný.

Edilkamin NEA

 ...

Výnimočnú radu tvoria i pece od renomovaného výrobcu EXTRAFLAME. (viz niekoľko ukážok)

Extraflame Esmeralda Extraflame SouvenirExtraflame Cleo Combi Fly Extraflame Falo

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

Prihlásenie